З днем народження, вічний Революціонере!

Дата: 27.08.2022 11:10

27 серпня відзначаємо 166 річницю з дня народження видатного українського письменника, поета, драматурга, публіциста, видавця, філософа, соціолога, політолога, історика, економіста, громадського і політичного діяча Івана Франка

Він – знакова постать не лише для української, а й для світової культури. Справжній титан праці, який жив і творив в ім’я народу, щиро вірив у неминучість національного відродження, в те, що українці будуть господарями у воєму домі, на своїй землі, а Україна обов’язково стане частинкою великої європейської сім`ї.

Сьогодні наука Каменяра актуальна як ніколи. Український народ об’єднався у боротьбі з окупантами, знову виборює своє право жити у вільній, єдиній країні, кров’ю відстоює незалежність України. Ми обов’язково переможемо! «Лиш боротись – значить жити!» - казав великий Каменяр. Ми пам’ятаємо їх як заповідь!