Нагадуємо, що використання безпілотних літальних апаратів та легких літаків у період воєнного стану заборонено!

Дата: 25.08.2022 12:18

Враховуючи, що безпілотники використовуються шпигунами і диверсійно-розвідувальними групами, вони будуть збиватися силами безпеки і оборони, а винні особи будуть затримуватися та притягатися до кримінальної відповідальності за статтями 109-114 Кримінального кодексу України.

Пункт 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору «польоти безпілотних повітряних суден без подання заявок та отримання дозволів» під час воєнного стану не діє.

Для можливості використання безпілотників та легких літаків для виконання сільськогосподарських робіт  аграріям необхідно звернутися за погодженням до Служби безпеки України у Львівській області.