Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 11:12

Дорогі краяни! Шановні мешканці Золочівщини!

Вітаю Вас із найважливішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Чергову річницю Незалежності доводиться зустрічати в умовах війни. Сьогодні на полі бою мужні сини та доньки України захищають наш історичний вибір та право вільно жити на власній землі. Проте ми знаємо, що Армія України і її Народ б’ється за гідну справу - за нашу Незалежність! Низький уклін всім захисникам, які обороняли і обороняють цілісність та суверенітет нашої держави. Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну!

Сьогодні у День Незалежності України ми як ніколи розуміємо, що це не просто день народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління українців, які боролися за свою державу та утвердження Української Нації! Так само розуміємо і те, що лише завдяки нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості ми обов’язково здолаємо ворога! Наша сила та міць у єднанні , а спільна боротьба буде нашою спільною перемогою!

У цей визначний день щиро зичу Вам дорогі земляки сил та енергії подолати усі негаразди. Бажаю міцного здоров'я, щастя, добра, достатку та непохитної віри в майбутнє України!

Ворог буде подоланий! Незламна, сильна та Незалежна Україна переможе!

Слава Україні! Честь і Слава її Героям!!!