Безпека під час відзначення Дня Незалежності: Максим Козицький звернувся до жителів Львівщини

Дата: 22.08.2022 22:37

Шановні жителі Львівщини. З наближенням Дня Незалежності і в медіа, і у соцмережах з’являється все більше повідомлень про можливі провокації від рф. З огляду на, це частіше виникають питання щодо тих чи інших обмежень, які могли б запровадити на рівні областей.

Упродовж 23-24 серпня населення у звичному режимі неухильно має дотримуватись правил безпеки під час повітряних тривог та йти в укриття. На цьому наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Військова агресія росії проти України триває уже 9 рік. Упродовж останніх пів року ми переконалися, що ніде в країні нема безпечних місць. Тому і 23 серпня, і 24, і щодня до закінчення війни маємо йти в укриття, коли чуємо сигнал тривоги. Документи та тривожні рюкзаки про всяк випадок завжди повинні бути напоготові. Не ходіть по вулиці в комендантську годину, нагадаю, на Львівщині вона триває з 23:00 по 05:00. Черпайте інформацію лише з офіційних джерел.Наші воїни роблять все, щоб захистити нас», - зауважив Максим Козицький.

Правоохоронці у Львівській області працюють у посиленому режимі. Але кожен житель області повинен пам'ятати, що несе персональну відповідальність за свою безпеку.

Відеозвернення можна переглянути за посиланням?