Переважна більшість закладів освіти Золочівщини забезпечена укриттями

Дата: 19.08.2022 19:24

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, більшість школярів здобуватимуть освіту у довгоочікуваному очному форматі. Наразі триває робота з облаштування укриттів для забезпечення безпеки учнів, вчителів та техперсоналу в разі повітряної тривоги.

Комісіями за участю ДСНС проводиться обстеження навчальних закладів на предмет забезпечення вільного доступу до укриттів, справність системи вентиляції, водопостачання, освітлення та укомплектованість первинними засобами пожежогасіння. Загалом уже 147 закладів освіти(з них 27 дошкільні та 2 позашкільні заклади) забезпечені власними чи поряд розташованими захисними спорудами цивільного захисту, спорудами подвійного призначення та найпростішими укриттями на яких тривають роботи з облаштування та матеріально-технічного забезпечення.

Також проводиться інструктаж та навчання педагогічних працівників з питань безпеки та координації дій під час повітряної тривоги.