Олена Зеленська та Віктор Ляшко відвідали Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

Дата: 16.08.2022 19:07

Перша леді України та міністр охорони здоров’я відвідали лікарню у межах робочого візиту на Львівщину.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, Олена Зеленська познайомилась з лікарями та подякувала за їхню важку роботу із порятунку дитячих життів.

«Саме цей медцентр зараз є хабом для дітей з усієї країни, які потребують допомоги. Тутешні фахівці на високому рівні піклуються про маленьких пацієнтів і постійно збільшують спектр медичних послуг. Перша леді відзначила те, що нещодавно у Центрі провели першу аутологічну трансплантацію кісткового мозку дитині.

Тих, кому поки не вдається допомогти в Україні, лікарі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру стабілізують та допомагають доправити закордон «конвоєм життя».

Швидкого одужання усім маленьким пацієнтам. Щиро дякуємо медперсоналу ЗУСДМЦ та усім медикам за роботу, а Олені Зеленській – за візит та підтримку українських дітей, які потребують допомоги», - зазначив очільник Львівщини.

Фото: Офіс Президента