У Львівській ОВА запускають флешмоб для підтримки українських захисників (відео)

Дата: 13.08.2022 18:27

За ініціативи Департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА стартує флешмоб у вигляді серії відеороликів «Дякую за захист».

Основна ідея – передати всю силу поваги та наших до українських захисників. Підтримка наших воїнів повинна бути безперервною, адже це ті, хто працює задля відновлення миру та спокою на нашій землі.

До слова, жителі Львівщини також можуть розповісти свою особливу історію про допомогу чи шану до військових. Для цього потрібно завантажити її у соціальні мережі у вигляді відео, фото або та тексту та обов‘язково ставте хештег #Дякуюзазахист.

Найкращі розповіді будуть опубліковані на сторінці Львівської обласної військової адміністрації.

Слава Збройним Силам України!