ОТГ та комунальні організації запрошують для участі у проєкті «Сади перемоги»

Дата: 11.08.2022 19:51

Представники ініціативи «Сади перемоги» оголосили конкурс на створення проєктів садів та городів у місті.

Як зазначають організатори конкурсу, міський сад чи город – це публічний простір для вирощування овочів, фруктів, зелені в міських умовах – обмежених земельних ресурсів, що водночас є сталим інструментом спільнотворення, розбудови довіри між жителями, психологічного розвантаження, екоосвіти та промоції свідомого споживання.

Проєкти міських садів можуть мати різні масштаби та форми організації, плануватися в житлових кварталах міста, поруч з гуртожитком чи молодіжним центром, у парку, на балконах, в офісному приміщенні чи закладі харчування, у прихистку для ВПО чи навіть на дахах будівель.

До участі у конкурсі запрошують міста з населенням понад 30 тис. жителів, а заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування, комунальна організація (установа, заклад) чи комунальне підприємство.

Для участі необхідно, у термін до 19 серпня 2022 року, заповнити форму за посиланням - https://forms.gle/C7XuQeNGYUNkbgdn8?.

За результатами проведення конкурсу буде відібрано 3 переможці, які отримають необхідні ресурси для реалізації, супровід планування городів у вашому місті та експертну підтримку.

Результати відбору будуть оголошені до кінця вересня 2022 року.