На Золочівщині завершують ремонті роботи з облаштування житла для переселенців

Дата: 10.08.2022 15:33

На даний час на Золочівщині знайшли прихисток понад 12 тис. осіб, що змушені були переселитись з регіонів активних бойових дій. Близько 350 людей проживають в закладах соціальної інфраструктури району, які тимчасово облаштовані під житло та не забезпечують комфортних умов для довготривалого проживання.

Для вирішення цієї проблеми в районі за сприяння Львівської обласної військової адміністрації та відповідно до програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів проводиться поточний ремонт приміщень будівлі гуртожитку Червоненського вищого професійного училища за кошти обласного бюджету в сумі 8,5 млн. грн.

На сьогодні повністю завершено ремонт четвертого поверху приміщення гуртожитку. Добігають кінця відновлювальні роботи на п’ятому поверсі. На завершальному етапі заміна покрівлі даху.

Незабаром заклад зможе прийняти понад 100 людей з числа внутрішньо переміщених осіб. Це дасть змогу створити додаткові місця для прихистку переселенців та суттєво покращити умови проживання наших співвітчизників, що постраждали внаслідок війни.