Вакцинуйтесь від COVID-19 напередодні прогнозованого сезонного спалаху

Дата: 08.08.2022 16:30

Саме сьогодні, напередодні очікуваного сезонного спалаху захворюваності на COVID-19, найкращий час для того, щоб зробити щеплення. Уже в даний час спостерігається динаміка до росту захворюваності в Золочівському районі. Якщо позаминулого тижня кількість випадків захворювання становила 27 осіб, то уже в період з 29.07 по 05.08 зафіксовано 35 підтверджених діагнозів, в тому числі два випадки у дітей до 18 років.

Наразі існує можливість зробити першу дозу (для тих, хто до цього не щепився та другу бустерну дози. Нагадаємо, що другий бустер в Україні дозволено вводити усім людям віком від 60 років, а також людям 18-59 років із хронічними хворобами.

В районі створено всі необхідні умови для швидкої, зручної та безпечної вакцинації. Минулого тижня проведено 189 ковід – щеплень вакцинами CoronaVac та Pfizer, які є в достатній кількості в нашому районі. Справа за вами – просто знайдіть час для візиту до найближчої медичної установи, сімейного лікаря чи пункту вакцинації вашого населеного пункту.