Дата: 06.08.2022 09:22

Сьогодні, 6 серпня, розпочалася 164 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо за це нашим захисникам.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 38 звернень громадян, 5 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 47 адмінпротоколів;
  • Золочівське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області здійснило 1 виїзд в смт Красне (Красненська СТГ) Золочівського району: під час навантаження бетонного кільця стався обрив троса, внаслідок чого травмовано чоловіка 1968 р.н., якого з травмами середнього ступеня важкості госпіталізовано в Буську ЦРЛ.
  • Усі структурні підрозділи Золочівської РВА працюють у штатному режимі та надають відповідні послуги мешканцям району.
  • Фінансовим управлінням Золочівської РВА проведено аналіз доходів бюджетів територіальних громад за 7 місяців 2022 року.
  • Триває робота по облаштуванню житла для усіх людей, які вимушено переїхали у наші громади із зон бойових дій і зараз живуть у комунальних закладах.
  • Триває робота по створенню консультативно-координаційного центру на Золочівщині для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям.
  • Агроформування Золочівщини вступили в активну фазу збирання зернових та технічних культур.
  • На Золочівщині відбулись 23 – ті обласні змагання звалювальників лісу.
  • Золочівське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області оголосило про надзвичайну пожежну небезпеку (5-й клас)  та штормове попередження (06 серпня в другій половині дня грози, пориви північно-західного вітру, подекуди шквали 15 –20 м/с, град).
  • Дбайте про свою безпеку під час повітряної тривоги, не нехтуйте правилами поведінки та дотримуйтеся усіх рекомендацій. Будьте свідомими та бережіть себе!