Бронежилети для добровольчого формування територіальної оборони Золочівщини

Дата: 04.08.2022 18:04

Львівський оборонний Кластер за сприяння Львівської ОВА та начальника вйськової адміністрації області Максима Козицького передав бронежилети для добровольчого формування територіальної оборони Золочівського району!

Бронежилети повністю відповідають усім стандартам ДСТУ-8782 та призначені для добровольчих формувань, що проходять підготовку до військових дій, а також для забезпечення захисту військових , що виконуватимуть завдання в зонах активних бойових дій.

Хочу зазначити, що Львівський оборонний Кластер є на сьогодні найбільшим виробником бронежилетів в Україні. З початку війни на фронт відправлено майже 80 тисяч одиниць амуніції. Міноборони визначило Львівський оборонний Кластер головним координатором волонтерського руху виробництва бронежилетів на час війни.

Необхідно робити все, аби наші герої, наші захисники повернулись до дому з перемогою живими та здоровими. Забезпечення військових захисною амуніцією є одним із пріоритетних наших завдань - це на сьогодні найважливіший аспект діяльності тилу.

Все для фронту! Все для перемоги!