Три способи отримати пенсійне посвідчення

Дата: 03.08.2022 14:55

Людина, яка виходить на пенсію, разом зі статусом пенсіонера отримує і відповідний документ – пенсійне посвідчення.

Органи Пенсійного фонду України видають цей документ кожному пенсіонеру на підставі заяви на виготовлення пенсійного посвідчення.

Існує кілька способів щодо подання заяви:

1. подати заяву безпосередньо до органу Пенсійного фонду України за місцем перебування особи на обліку як одержувача пенсії;
  2. подати її в особистому кабінеті через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України – portal.pfu.gov.ua – через розділ «Щодо пенсійного забезпечення».

Для цього необхідно авторизуватись на вебпорталі за допомогою Дія. Підпис або кваліфікованого електронного підпису (КЕП), чи засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема, з використанням технології Bank ID.

1.  скористатися допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд», керуючись таким ланцюжком «До ПФУ – Комунікації до ПФУ – Заява на виготовлення пенсійного посвідчення».

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:

м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4 32 39.