Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 10:07

Шановна громадо!

В Україні з’явилося нове свято – День Української Державності. Цього року ми вперше відзначаємо його, попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, адже нація українців є незламною. В основі концепції Дня Державності України покладена ідея утвердження зв’язку українців крізь віки та покоління.

Державність — це устрій усього матеріального і духовного буття цілого народу. Державність є своєрідним фундаментом, корінням держави, а остання, у свою чергу, є однією із складових — своєрідним вінцем державності.

Основною ознакою державності є незалежність нації. На жаль сьогодні українці вчергове боронять свою свободу та відстоюють своє право жити у вільній, рідній Ненці-Україні. Наші захисники ціною власних життів бережуть територіальну цілісність держави від російських загарбників, і ми усі безмежно вдячні Збройним силам України, нашим героям за кожен новий ранок, за те, що саме вони крок за кроком, день за днем наближають нас до перемоги.

І сьогодні найважливіше національне завдання – берегти єдність зараз, спільно, гуртом працювати разом на перемогу. Ми обов’язково переможемо, бо Українці – нездоланні!

Слава Україні! Героям Слава!