Відбулись навчання працівників районних державних адміністрацій з обробки даних, графічного зображення та презентації даних

Дата: 26.07.2022 19:32

Навчання організовано Львівською ОВА з метою удосконалення процесів електронного документообігу. Від Золочівської районної адміністрації у тренінгу взяли участь начальник відділу інформаційної діяльності Тарас Дума, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Роман Гучко, заступник начальника служби у справах дітей Олександр Суддя, головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури, ЖКГ та екології Вікторія Колісник, провідний інспектор відділу документообігу, контролю, організаційної роботи та звернень громадян Ірина Пащин, працівники управління соцзахисту Золочівської РВА.

Після проведення навчання керівником апарату Львівської ОВА Іриною Шурпяк та її заступницею Оксаною Томашук було підбито підсумки навчання. Наголошено на вдосконаленні роботи з електронними документами. Впровадженні системи цифрового документообігу "Мегаполіс" в територіальних громадах та налагодженні комунікації з місцевими радами з питань оперативного обміну інформацією.