В Червоненському ВПУ облаштовують тимчасові місця для проживання внутрішньо переміщених осіб

Дата: 26.07.2022 19:09

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич відвідав Червоненське вище професійне технічне училище та ознайомився з ходом робіт по облаштуванню тимчасових місць для проживання внутрішньо переміщених осіб.

За програмою реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів, за кошти обласного бюджету в училищі проводиться поточний ремонт приміщень будівлі гуртожитку. Виділена сума коштів становить понад 5,5 млн. грн., планується дофінансування ще на 3 млн.грн. Виконано 90 % від запланованих об'ємів робіт.

«Це надважливий проєкт для району, оскільки на даний час на Золочівщині знайшли прихисток понад 12 тис. осіб (з них 540 проживають в комунальному та державному секторах), що змушені були переселитись з регіонів активних бойових дій. Наш обов'язок прихистити людей, що постраждали внаслідок війни та надати нашим співвітчизникам усю необхідну допомогу», - зазначив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.