Зустріч з керівництвом національного природного парку «Північне Поділля»

Дата: 26.07.2022 12:08

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич зустрівся з в.о. директора НПП «Північне Поділля» Мирославою Єргуньовою та заступником директора Василем Сурмаєм.

Національний природний парк «Північне Поділля» об’єднує історичні, культурні, археологічні, архітектурні та природні пам’ятки. Для туристів це справжня знахідка, бо така мандрівка поєднує відвідування замків, монастирів, церков, музеїв з природними окрасами території парку і місцями відпочинку.

Під час зустрічі обговорили питання природоохоронної, рекреаційної, науково-дослідної та еколого-освітньої діяльності , які здійснювались на території національного природного парку «Північне Поділля», а також перспективний план розвитку природно-заповідного фонду Золочівщини.

Адже, щоб зберегти природу для майбутніх поколінь, про її охорону потрібно піклуватися вже сьогодні.

Спільними зусиллями  здолаємо усі випробування!