Жителів Львівщини запрошують долучитись до опитування про майбутній розвиток України

Дата: 21.07.2022 18:15

З ініціативи Офісу Президента України, проводиться Всеукраїнське опитування, у ході якого можна висловити свої мрії і думки про Україну, її розвиток та вектор руху. Взяти участь запрошують також жителів Львівщини.

Від 24 лютого Львівщина стала прихистком для сотень тисяч українців, які покинули домівки через військову агресію рф. Тому важливо, аби кожен, хто живе у нашій області, почувався у безпеці, міг знайти роботу, мав дах над головою і доступ до перевіреної інформації.

Запрошуємо взяти участь в опитуванні, яке проводиться за підтримки Львівської ОВА та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Опитування можна знайти за посиланням: https://s.polls.team/s3/unicef?