"Вивчаймо українську легко та цікаво": в місті Броди Золочівського району для усіх бажаючих організовано курси рідної мови

Дата: 20.07.2022 15:06

З кінця березня цього року за ініціативою Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників та підтримки громади і місцевої влади було започатковано курси вивчення української мови. Передовсім такі заняття відвідують тимчасово переміщені особи, що знайшли прихисток у Бродівській громаді. Щосереди консультанти Центру Людмила Заяць та Ірина Дутчак проводять цікаві та змістовні заняття з різноманітних тематик – культури, історії,спорту, кулінарії тощо. Окрім цього в центрі професійного розвитку педагогічних працівників Брідщини практикують виїзні навчання та екскурсії історичними місцями.

За час із започаткування навчань десятки людей уже скористалось нагодою удосконалити свої знання з української мови, а позитивні відгуки постійних відвідувачів курсів з Харкова, Києва, Житомира та інших регіонів України спонукають доєднюватись нових слухачів.

З початком збройної агресії росії , ми як ніколи зрозуміли, що у нас немає бути нічого спільного із ворогом, а тим більше не може бути однієї мови. Спілкуючись українською та використовуючи виключно рідну мову ми позбавляємо ворога інструментів впливу та засобу інформаційної війни.

Детальніша інформація для зацікавлених осіб за посиланням https://www.facebook.com/brodycprp