Відбулась zoom- нарада з питань забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб та організації освітнього процесу

Дата: 19.07.2022 14:40

Під головуванням заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика відбулась zoom-нарада з керівництвом районних військових адміністрацій, керівниками відповідних структурних підрозділів та головами громад Львівщини. В нараді взяли участь заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин та начальник відділу паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства Золочівської РВА Марія Ференц.

На нараді обговорили питання організації роботи щодо забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб і працівників переміщених підприємств, установ та організацій, облаштування укриттів в освітніх закладах та забезпечення охорони закладів освіти.

За результатами наради головам територіальних громад скеровано листи з відповідними рекомендаціями щодо організації роботи, а також буде створено робочі групи з представниками профільних департаментів Львівської ОВА для проведення покрокового аналізу ситуації та прийнятих рішень.