Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з нагоди Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України!

Дата: 16.07.2022 11:41

16 липня ми відзначаємо день проголошення Декларації про державний суверенітет України!

Цього дня 1990 року Верховна Рада УРСР ухвалила цей документ, 355 народних депутатів проголосували «ЗА»!

У Декларації єдиним джерелом влади проголошено народ України, а її суверенітет визначено як верховенство і неподільність цієї влади в межах території республіки, рівноправність держави у зовнішніх відносинах та самостійність у вирішенні усіх внутрішніх питань!

Та, нажаль, сьогодні український народ знову бореться за незалежність своєї держави та відвойовує право жити на своїй рідній вільній землі. Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу! За кожен новий ранок!

У цей день бажаю всім миру, злагоди та єдності, адже спільними зусиллями ми переможемо та збережемо нашу Батьківщину!

З повагою начальник Золочівської районної військової адміністрації                      Василь МАРКЕВИЧ