Освітяни Львівщини запустили проєкт для підтримки військових #освітянська100_для_ЗСУ

Дата: 14.07.2022 16:24

За зібрані кошти планують придбати ретранслятор для 53-ї ОМБр та позашляховик для 24-ї ОМБр ім. короля Данила.

Департамент освіти і науки Львівської ОВА запрошує усіх небайдужих приєднатися до благодійної акції #освітянська100_для_ЗСУ, у межах якої все, що потрібно, аби долучитися, задонатити 100 грн в місяць.

«Ми можемо говорити собі, що непросто кожен раз ділитися коштами, а інколи це одночасно на декілька рахунків чи фондів. Проте, як на мене, таких думок варто позбуватися. Просто згадайте те, як зараз нашому війську! Їм потрібна наша підтримка, і ми зобов’язані постійно допомагати поки ми живі та можемо працювати.

В мене у Facebook 4991 учасник, якщо кожен долучиться по 100 грн, то ми одразу збираємо півмільйона гривень. Сума суттєва, а зібрати за таким принципом дуже легко. Просто виберіть день, в який ви не купите одну каву, пиво чи гамбургер», - розповів начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОВА Іван Пикус.

«Звісно, це жарт, але й з сотнею для армії попрощатися не важко. Кожен, хто це зробить наближує мир, а головне нашу перемогу», – додає Іван Пикус.

Приєднатися до акції закликають усіх освітян та просто небайдужих.

Цього місяця метою акції є придбати ретранслятор для «Мотороли» (вартість 200 тис грн) та позашляховик (орієнтовна вартість 150 тис грн). Якщо ви задонатите 100 грн в місяць, то допоможете військовим ще більше нищити окупанта.

Картковий рахунок для благодійних внесків: 4441114417940853 (Монобанк).