На Золочівщині відкрили молодіжний простір «Коло своїх»

Дата: 13.07.2022 15:53

За ініціативи відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської громади відкрили молодіжний простір в укритті під назвою «Коло своїх». Його облаштували на базі Сторонибабського ЗЗСО І-ІІІ ст.

До облашування такого простору долучилися працівники відділу, небайдужі мешканці громади та внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток на території Красненської громади. Такий молодіжний простір стане середовищем спілкування соціальних ініціатив, особистого розвитку, навчання, творчості та активного дозвілля для молоді.

«Наші талановиті мешканці громади, працівники культури та освіти розмалювали укриття, щоб додати настрою у непростий для усіх нас час. Всі виконані з любов’ю та великим теплом. Ми створили молодіжний простір, який дозволить молоді раціонально із користю використовувати свій час, виявляти всі свої приховані таланти, відпочивати в компанії однолітків», - розповіли у відділі освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради.