На Золочівщині організували благодійний аукціон "Сила в єднанні"

Дата: 11.07.2022 14:49

У Заболотцівській громаді Золочівського району громадська організація «Спортивний клуб «СІЧ» організувала благодійний онлайн-аукціон та ярмарок "Сила в єднанні" для збору коштів на підтримку ЗСУ. Таку ініціативу підтримали небайдужі мешканці громади та футбольна спільнота.

Онлайн-аукціон відбувся в соціальній мережі Facebook на сторінці громадської організації. Всього було виставлено 28 лотів, серед яких були нагороди гравців футбольної команди «СІЧ», футболки, взуття, пам’ятні фотографії, різноманітна тематична атрибутика та футбольний м’яч UEFA EURO 2012 Poland-Ukraine.

Половину лотів було викуплено онлайн і зібрано більше 5 тис.грн., а все інше розпродали на благодійному ярмарку, зібравши таким чином більше 13 тис.грн. на підтримку Збройних Сил України.

Окрім цього, у Заболотцівській громаді тривають благодійний дитячий футбольний турнір та матчі благодійного чемпіонату Золочівського району з футболу. Адже лише спільно, в єднанні, допомагаючи нашим захисникам, кожен наближає нашу перемогу.