Відбулась ХІІ позачергова сесія Золочівської районної ради

Дата: 08.07.2022 17:17

В роботі сесії взяв участь голова Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич. На порядоку денному були наступні питання:

1. Про звернення Золочівської районної ради Львівської області до Верховної Ради України щодо ухвалення проекту Закону України «Про заборону Московського патріархату на території України» (реєст. №7204 від 22.03.2022 року).

2. Про заборону діяльності Української православної Церкви московського патріархату на території Золочівського району Львівської області.

3. Про заборону діяльності Української Правовірної Греко-Католицької Церкви «Група Догнала» на території Золочівського району Львівської області.

4. Різне.

За підсумками сесії одноголосно прийнято рішення заборонити діяльність церков московського патріархату та Української Правовірної Греко-Католицької Церкви «Група Догнала» на території Золочівського району Львіської області.