Відбулась нарада з питань забезпечення обороноздатності

Дата: 08.07.2022 17:08

Під головуванням голови Золочівської РВА Василя Маркевича, за участі голів міських, селищних, сільських рад та командирів добровольчих формувань територіальних громад Золочівського району відбулась нарада з питань їх діяльності щодо забезпечення обороноздатності.

Учасникам наради було обговорено ряд важливих питань, визначено завдання і заходи щодо ведення територіальної оборони Золочівського району з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

За результатами наради прийнято рішення посилити співпрацю між цивільною та військовою складовою територіальної оборони Золочівського району, адже це питання залишається актуальним через військові дії з боку росії та значну військову загрозу з боку білорусі .