З нагоди Дня працівника природно-заповідної справи привітали колектив національного природного парку «Північне Поділля»!

Дата: 07.07.2022 20:31

За високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у сферу охорони природи та з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич вручив подяку колективу національного природного парку «Північне Поділля».

«Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Це свято небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя. Переконаний, що завдяки вашим зусиллям та досвіду, ініціативності та творчій думці, доброті та дбайливому ставленню до природи буде не лише збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду Золочівщини. Збережемо природу – збережемо Україну!

У цей святковий день бажаю всім вам міцного здоров’я, родинної злагоди і достатку, нових професійних успіхів у справі збереження природи, а найголовніше – це мирного неба!» - зазначив Василь Маркевич у вітальному слові.