В Україні триває програма Дитячого фонду ООН (Юнісеф) та Міністерства соціальної політики України «Спільно» щодо багатоцільової грошової підтримки сімей з дітьми

Дата: 06.07.2022 14:11

За інформацією управління соціального захисту Золочівської РВА участь в ній можуть брати сім’ї, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років. Родини, що відповідають критеріям програми, отримають грошову допомогу з розрахунку 2 220 грн/міс. на кожного члена домогосподарства, але не більше як на п’ятьох осіб. Допомога виплачується на банківський рахунок одноразово за три місяці.

З метою обговорення організаційних процесів начальник управління Вікторія Шумакова, начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг Іван Божаківський, спеціаліти управління Галина Дорощак, Тетяна Беспалова, Тетяна Дусан взяли участь у Zoom-нараді з представниками Дитячого фонду ООН (Юнісеф).