Через ремонтні роботи тимчасово не буде газу у населених пунктах Золочівщини

Дата: 04.07.2022 18:09

За повідомленням Буського відділення АТ "Львівгаз" у зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газопроводі високого тиску до міста Золочева тимчасово не буде газу у Золочівському районі.

Так з 9:00 вівторка, 5 липня, газу не буде у 32 населених пунктах: місто Золочів, села Єлиховичі, Бір, Верхобуж, Вороняки, Городилів, Грабово, Залісся, Зарваниця, Зозулі, Золочівка, Кийків, Козаки, Колтів, Копані, Кругів, Луг, Монастирок, Обертасів, Опаки, Підгороднє, Пісок, Побіч, Руда Колтівська, Сасів, Струтин, Ушня, Хильчиці, Хмелева, Хомець, Червоне, Ясенівці.

Відновлення газопостачання відбудеться 6 липня після 17:00 год, по мірі виконання робіт.

Всіх мешканців просять перекрити контрольні та робочі крани до газових приладів.

Детальну інформацію можна переглянути на сайті? регіональної газової компанії Львівгаз.