Вітання начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня Національної поліції України!

Дата: 04.07.2022 09:22

Шановні працівники поліції Золочівщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Сьогодні в складні часи війни та важких випробувань для нашого народу ви довели свою відданість державі, присязі та службовому обов’язку. В прифронтових містах, селищах та селах нашої держави, ви разом із Збройними Силами України, територіальною обороною, були і є в авангарді сил національного спротиву російському агресору.

Служба в поліції – дуже відповідальна, ризикована та важлива справа, адже від неї залежить добробут українського суспільства. Своєю працею ви доводите, що справедливість, честь та порядок – це кредо національної поліції, а забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидія злочинності, підтримка громадської безпеки і порядку - реальність, яку поліцейські відстоюють кожного дня.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших успіхів!

Перемоги, миру, добробуту та усіх гараздів вам завжди і в усьому!