На медичну галузь Львівщини виділили додатковий фінансовий ресурс в розмірі понад 50 млн гривень

Дата: 29.06.2022 18:44

Рішенням Уряду від 24 червня поточного року на потреби медичної галузі для Львівської області виділили додатковий фінансовий ресурс в розмірі 50,3 млн гривень.

Ці кошти забезпечать впродовж року виплату заробітної плати лікарям на рівні не менше 20 тис. грн та медичним сестрам – не менше 13,5 тис. грн, у всіх медичних закладах обласного підпорядкування, які відповідно до законодавства не є учасниками програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

На функціонування таких закладів у поточному році в обласному бюджеті передбачали близько 220 млн грн, з яких 142 млн грн – субвенційні кошти та 78 млн грн –  податки та платежі обласного бюджету.

За неповних шість місяців 2022 року використано 98 млн грн або майже 45% загального обсягу на виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв, медикаментів, господарські та інші видатки.