Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня Конституції України

Дата: 28.06.2022 10:30

Шановні краяни!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, людину, а її права і свободи визнано найвищою цінністю.

Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, що забезпечило стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Вітчизни на світовій арені. В Основному Законі враховано історичний досвід українського народу і кращі світові традиції.

В ці складний дні для нашого народу та нашої держави час, коли ми захищаємо від російського агресора свою свободу, незалежність та свою національну ідентичність ,щиро бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, сили, добробуту, мудрості і далекоглядності. Нехай злагода та єдність панують у серцях кожного, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину та віри в нашу якнайшвидшу перемогу!