Відбулась нарада з питань зниження рівня незадекларованої праці

Дата: 27.06.2022 17:25

Під головуванням заступника голови Золочівської РВА Богдана Гринишина, за участі представників головного управління Держпраці у Львівській області, керівників відділів, установ та організацій Золочіського району відбулась нарада з питань зниження рівня незадекларованої праці.

Учасникам наради було презентовано результати проведених Управлінням інформаційних кампаній «Україна працює!» і з протидії торгівлі людьми, потрапляння в трудове рабство для тимчасово переміщених осіб-біженців, консультативної допомоги релокованим на територію Львівщини підприємствам. А також інформаційних заходів зі зниження рівня незадекларованої праці на підприємствах, в установах і організаціях, які діють у галузях з підвищеним ризиком використання незадекларованої праці.

За результатами наради прийнято рішення налагодити співпрацю для широкого інформаційного висвітлення кампанії «Україна працює!» та заходів зі зниження рівня незадекларованої праці на підприємствах Золочівського району.