Як в громадах Золочівщини допомагають Збройним силам України

Дата: 22.06.2022 19:15

З перших днів повномасштабного російського вторгнення волонтери Золочівщини об’єднались для допомоги Збройним силам України, які мужньо боронять нашу країну від рашистської навали. Уже майже чотири місяці в громадах, містах, селищах та селах Золочівського району не припиняється волонтерський рух, що згуртувався навколо єдиної мети – перемоги над ворогом.

У кожній громаді створені власні волонтерські ініціативи зі збору коштів для української армії, за які закупляються автомобілі, різноманітне дефіцитне обладнання та інші необхідні речі. Окрім цього організовано приготування їжі, консервацій, сухих пайків, випічку хліба тощо. До допомоги нашим захисникам долучається чи не кожен, не звертаючи уваги на вік та сферу діяльності. Зібрана та приготована допомога доправляється нашим військовим на фронт.

Для залучення коштів для підтримки ЗСУ в громадах проводять різнопланові заходи: триває благодійний Чемпіонат з футболу Золочівського району, організовуються благодійні концерти, ярмарки та інші акції.

У кожного, хто сьогодні допомагає, є велике переконання - допомога має продовжуватись, і триватиме вона до нашої повної перемоги!