Прикордонники вилучили техніку та одяг на 70 млн грн, який намагалися провезти як гуманітарну допомогу для ЗСУ

Дата: 21.06.2022 22:08

Під виглядом гуманітарної допомоги для Збройних Сил України ділки намагалися провезти комп’ютерну техніку, телефони, брендовий одяг та жіноче взуття.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"За результатами огляду транспортного засобу виявили та вилучили 14 палетів і 951 коробку з комп’ютерною технікою марок Apple, Xiaomi, мобільними телефонами марок Apple, Xiaomi, Samsung, новим жіночим взуттям марки Сasadei, Vero, Bomond та брендовим одягом марки Dior. Зловмисники підробили документи і везли все це нібито для потреб ЗСУ", - зазначив очільник Львівщини.

Він додав, що на вилучене майно наклали арешт та наразі тривають судово-товарознавчі експертизи.

"За попередніми даними, загальна вартість вилучених товарів становить орієнтовно 70 мільйонів гривень. Дякую Львівській обласній прокуратурі та прикордонникам 7-го загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон", - додав Максим Козицький.