Громади Львівщини можуть запросити до себе Робочу групу з медико-психосоціальної допомоги: деталі

Дата: 18.06.2022 16:58

Для того, щоб громади Львівської області ефективно вирішували проблеми, які з‘явилися з початком повномасштабної війни, Львівська обласна військова адміністрація скеровує у райони області Робочу групу з медико-психосоціальної допомоги, яку очолює радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.

«Для нас важливо шукати рішення спільно з жителями громад, тому на такі зустрічі запрошуємо місцеву владу, духовенство, волонтерів, приватних підприємців, благодійні організації, активних представників інших сфер та вимушених переселенців. До прикладу, у Новояворівську до обговорення долучилися представники благодійного фонду "Рокада"», – зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коротко про результати роботи у Новояворівській громаді:

1. Найболючіші проблеми, які окреслили учасники зустрічі:
  • Пошук житла для ВПО та вивільнення закладів освіти, щоб з 1 вересня учні могли навчатися очно
  • Залучення волонтерів для догляду за людьми з інвалідністю
  • Комунікація між усіма службами
  • Працевлаштування
  • Інформування ВПО про освітні можливості та інші активності у громаді
  • Психічне здоров’я в умовах воєнного стану
  1. Що вирішили заснувати у громаді, аби належним чином відреагувати на ці виклики:
  • Майданчик для обговорення проблем
  • Координаційний центр
  • Ресурсний центр, який стане платформою для об'єднання можливостей неурядових організацій громади