Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 10:05

Дорогі лікарі та працівники галузі охорони здоров’я!

Прийміть сердечні вітання з Днем медичного працівника! Цьогоріч День медика є надзвичайно важливим святом, бо сьогодні ми можемо віддати шану усім медикам України, які рятують життя та здоров’я наших захисників.

Дякуємо всім тим, хто рятує наших воїнів на передовій, тим, хто в тилу ставить на ноги поранених, яких евакуювали з епіцентрів бойових дій, тим, хто лікує покалічених дітей та жінок, тим, хто працює на кордоні, тим, хто дбає про здоров’я кожного з нас.

Величезна Вам подяка за кожне врятоване життя! Бережіть себе і нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.