14 червня - 131-ша річниця від дня народження Євгена Михайловича Коновальця

Дата: 14.06.2022 10:35

Євген Коновалець – це одна з визначальних постатей украіїнського визвольного процесу в XX столітті, борець за незалежність України та відродження українців як нації, український військовий та політичний діяч, полковник Армії УНР.

Євген Коновалець – людина, яка створила найуспішніший український політичний проєкт минулого століття – Організацію українських націоналістів та Українську військову організацію. Метою цих організацій було проголошено захист українського етнічного населення від репресій та переслідувань і побудова на всій українській етнічній території незалежної держави. Через це москва бачила в його особі свого головного противника і, розробивши підступний план, підло вбила.

Але ідеї цієї великої людини живі і сьогодні. На його прикладі ми повинні виховувати молоде покоління українців! За його заповітами ми маємо жити та будувати вільну, незалежну Україну!

Євген Коновалець знав, що в боротьбі за державну самостійність найголовнішою є добре зорганізована, глибоко патріотична та вишколена армія. Саме такою зараз є армія України!

Слава Євгену Коновальцю!

Слава Україні! Слава Героям!