Дата: 11.06.2022 14:42

Усі вимушені переселенці та жителі Львівщини можуть безкоштовно пройти медичне обстеження у своїх громадах. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Для цього потрібно запросити робочу групу медико-психосоціальної допомоги, яка працює під егідою Львівської обласної військової адміністрації від початку повномасштабної війни.

«Лише за останній тиждень наші фахівці разом зі спеціалістами Шпиталю Шептицького та Міжнародною організацією міграції (IOM), а також UNICEF Ukraine? в межах проєкту «UNICEF дитячі точки «Спільно», надали медичну та психологічну допомогу понад 4000 людей у районах Львівської області», - зазначив Максим Козицький.

Отож:

Якщо ваша громада має потребу у приїзді робочої групи медико-психосоціальної допомоги, реєструйтеся:

Якщо ви готові безкоштовно надавати медичні послуги в межах робочої групи медико-психосоціальної допомоги, пишіть:

medpsysocial.aid@gmail.com?