Знайомимось із роботою Золочівського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Дата: 10.06.2022 16:00

Відділ обслуговування громадян №15 (сервісний центр) є структурним підрозділом Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області. Основним завданням відділу є обслуговування громадян без поділу за територіальним принципом, тобто обслуговування усіх громадян України незалежно від місця проживання.

На даний час відділом надаються наступні послуги:

- прийом заяв на призначення та перерахунок пенсій, заяв на виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії померлого пенсіонера, заяв на зміну способу виплати пенсій, заяв про зміну місця проживання та ін.;

- видача довідок (форми ОК-5, ОК-7, довідок про страховий стаж, про розмір пенсії та ін.);

- видача пенсійних посвідчень;

- надання різного роду інформації щодо умов, порядку призначення, перерахунку, виплати пенсій;

- надання консультацій та роз'яснень з питань пенсійного законодавства;

- надання допомоги у витребуванні документів про стаж та заробіток при призначенні, перерахунку пенсій;

- надання консультацій на «гарячу” телефонну лінію.

Крім того, спеціалісти відділу щомісячно згідно графіку додатково надають послуги у віддалених  робочих  місцях, а саме в Глинянській та Поморянській ТГ, у с. Сасів Золочівської ТГ. У разі необхідності спеціалісти здійснюють прийом за місцем проживання  осіб з обмеженими фізичними можливостями чи осіб з інвалідністю.

«Сервісний центр в середньому в день надає близько 50-60 послуг. У відділ звертаються особи різної вікової категорії. Люди працездатного віку звертаються за довідками форми ОК-5, ОК-7 (довідки про стаж та заробіток особи за період з 1998 року по даний час). Опрацьовуються звернення щодо розрахунку страхового стажу та права виходу на пенсію.

На даний час у відділ багато звертаються внутрішньо переміщені особи. В основному це звернення щодо переведення виплати пенсій з поштових відділень  у банківські установи, з питань заборгованості  пенсій за березень - квітень 2022 року, про призначення та перерахунок пенсій», - підсумувала очільниця відділу Галина Лазорчик.

Прийом громадян у сервісному центрі проводиться за адресою м. Золочів, вул. Героїв Небесної Сотні, 7 (І поверх) , щоденно з 8.00 до 17.00 без обідньої перерви.

Телефон «гар'ячої» лінії (03265) 4 32 39.