Відбулась нарада з питань функціонування закладів освіти в Золочівському районі

Дата: 09.06.2022 13:58

Під головуванням директора департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олега Паски відбулась нарада з очільниками відділів освіти громад Золочівського району. Участь у нараді прийняли – начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури Золочівської РВА та спорту Золочівської РВА Володимир Бартошик.

В ході наради розглянуто наступні питання:

- організація навчального процесу в умовах воєнного стану. Закінчення та підготовка до нового навчального року;

- блок питань безпекової ситуації, зокрема облаштування в навчальних закладах укриттів відповідно до санітарно-технічних норм;

- питання розроблення громадами плану переселення внутрішньо переміщених осіб із приміщень освітянських закладів;

- фінансування та заходи економії освітянської мережі;

- іншу проблематику, зокрема щодо проведення підсумкового оцінювання, видачу документів про освіту, охоплення навчанням внутрішньо переміщених дітей тощо.

«Незважаючи на усі виклики, що виникли внаслідок повномасштабної агресії рф, освітня галузь Золочівщини працює та продовжує надавати освітянські послуги здобувачам освіти. В ході спілкування відрадно відзначити фаховість та розуміння означених проблем усіма керівниками освіти громад району. Наше головне на сьогодні завдання - це відновлення з нового навчального року очного навчання. Спільно докладатимемо усіх зусиль для вирішення цього і інших питань. Переконаний, що ми все подолаємо і наші діти здобуватимуть якісну освіту»,- наголосив Василь Маркевич підбиваючи підсумки наради.