Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди 179-х роковин з дня смерті релігійного та культурно-громадського діяча Маркіяна Шашкевича!

Дата: 07.06.2022 10:09

Сьогодні 179-ті роковини з дня смерті релігійного та культурно-громадського діяча Маркіяна Шашкевича

Життя і діяльність Маркіяна Шашкевича є прикладом незламного духу та неймовірної самопожертви! Все його життя – це боротьба за українську мову, літературу, культуру та відродження свідомих патріотів свого народу.

Тому саме зараз так важливо пам’ятати його заповіт: бути українцями, знати українське слово, любити рідну книгу і співати своєю солов’їною мовою!

Світло Маркіяна буде освітлювати нам і прийдешнім поколінням дорогу до всього українського, дорогу до цілковитої незалежності, шлях до остаточної перемоги нашої держави!

Ми пишаємося нашим земляком!

Допоки живе пам'ять, доти будуть жити настанови та наука Маркіяна Шашкевича.