Вітання начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня журналіста!

Дата: 06.06.2022 09:53

День журналіста – свято небайдужих та активних людей.

Адже саме представники цієї професії оперативно інформують краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, про важливі події в нашій державі.

Особливого значення і ваги робота журналістів набула з початку ворожої агресії. Українські журналісти сьогодні захищають наш інформаційний фронт , доносять правду усьому світу про події в Україні та дають гідну інформаційну відсіч пропаганді ворога.

Щиро вітаю сьогодні всіх, хто причетний до журналістики –майстрів пера, редакторів, працівників газет та часописів, представників радіо, телебачення , інтернет - медіа з професійним святом. Бажаю Вам міцного здоров’я ,натхнення, нових звершень, втілення творчих задумів та непохитної віри в нашу перемогу!