37 підприємств подали заявки на фінансову підтримку з бюджету області

Дата: 02.06.2022 18:50

Підприємства Львівщини, а також релоковані, можуть отримати фінансову підтримку з обласного бюджету.

На сьогодні вже 37 підприємств, в тому числі релокованих, подали заявки на участь у програмі.

Фінансова допомога надається:
• виробничим підприємствам, які релокувались, в сумі 100 тис гривень; також підприємство отримає додаткових 100 тис грн, якщо створить не менше ніж 20 нових робочих місць.
• підприємствам Львівщини у розмірі не більше 500 тис грн на закупівлю обладнання; таку підтримку зможуть отримати лише підприємства в галузі харчової, легкої, машинобудівної промисловості, умова – створити не менше 5 робочих місць.

Обов’язкова вимога до участі у програмі – реєстрація підприємства на території Львівщини.

Документи для участі подавайте у департамент економічної політики Львівської ОВА - контактний телефон: 299 92 79.

Підтримка проводиться у межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану.