Мешканців Львівщини запрошують на лекцію просто неба про порівняння культурного коду українців та московитів

Дата: 31.05.2022 17:12

У Львові, у парку «На Валах» просто неба відбудеться лекція «Культурний код Українців та московитів: порівняльний аналіз». Проведе лекцію релігієзнавець і кандидат філософських наук Михайло Кобрин.

Організатор заходу – департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

«Під час лекції поговоримо про основні особливості українців та московитів, які творять їх "культурний код", та з’ясуємо в чому полягає принципова різниця між двома народами, що завжди сусідили, але ніколи не були братніми», - зазначають у департаменті.

Формат лекції - лекція-бесіда просто неба на карематах (каремати забезпечать організатори)

Коли: 2 червня о 17:00
Локація: Парк “На Валах” (напроти Львівської обласної військової адміністрації).

Участь безкоштовна.

Важливо! Заходи безпеки у випадку повітряної тривоги передбачено.

У разі негоди захід відбудеться у Львівському музеї історії релігії на пл. Музейній,1.

Лекція відбудеться в межах проєкту “Нація незламних”.

Про проєкт:
“Нація незламних” - це цикл лекцій-бесід на локаціях під відкритим небом від відомих львівських науковців у різних галузях. Це розповіді про життя видатних особистостей та геніїв, які своєю працею возвеличили Україну, та про події героїчної боротьби за нашу незалежність. Це новий погляд на невідомі сторінки української історії, літератури, науки та мистецтва. Це сміливий аналіз суспільних процесів, що найбільше вплинули на формування нашої ментальності. Це несподівані відкриття, нестандартні висновки, живі захоплюючі історії та жваві дискусії.