Нелегальна праця – загроза для суспільства!

Дата: 30.05.2022 16:47

На превеликий жаль, на сьогоднішній день існує проблема виплати заробітної плати "в конвертах", але слід пам’ятати, що пенсії "в конвертах" не існує. Для працівника, який отримує таку заробітну плату, це є лише забезпечення його потреб сьогодення, але в такий спосіб він втрачає можливість свого соціально забезпеченого майбутнього.

Відсутність оформлених трудових відносин позбавляє працівників права на щорічну відпустку, соціальну відпустку у зв’язку із вагітністю та пологами, оплачувані лікарняні, гідну пенсію.

Пенсійний фонд України нагадує про зручну можливість відстеження зарахування страхового стажу на веб порталі ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua), попередньо зареєструвавшись на даному електронному сервісі

Шановні працюючі! Заздалегідь дбайте про своє соціальне забезпечення. Погоджуйтесь лише на легальні трудові відносини.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:

м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4 24 43.