На Золочівщині триває благодійний чемпіонат з футболу на підтримку ЗСУ

Дата: 30.05.2022 16:01

Після проведення благодійного турніру на підтримки ЗСУ футбольною громадськістю району було вирішено розпочати благодійний чемпіонат та розширити коло команд учасників. Прийняти участь зголосились 30 аматорських футбольних колективів із Золочівського та інших районів . Метою змагань є підтримка військових, а саме збір коштів для закупівлі військової амуніції та інших необхідних речей для наших захисників.

«Сьогодні дуже багато наших земляків, гравців команд району із зброєю в руках боронять нашу державу від агресора, тому усі турніри на час воєнного стану будуть проводитись з єдиною ціллю – допомогти військовослужбовцям Збройних Сил України. Відрадно, що під час першого етапу змагань уже вдалось зібрати 108,5 тис. гривень, а за два проведених тури благодійного чемпіонату понад 40 тис. грн. Разом з представниками команд , спортсменами і вболівальниками будемо допомагати доти, поки не переможемо!» - наголосив один з ініціаторів проведення змагань Степан Вольський.

З результатами та календарем матчів можна ознайомитись за посиланням http://ffbr.org.ua/