Аграрії Золочівщини завершують комплекс весняно-польових робіт та розпочинають підготовку до жнив

Дата: 27.05.2022 16:56

Для аграрного сектору району цьогорічна весняна посівна кампанія супроводжується рядом непростих викликів та проблем. Не зважаючи на усі складні умови воєнного стану, насамперед непросту ситуацію з паливно-мастильними матеріалами, агроформування Золочівського району все ж таки зуміли практично завершити сівбу ярих та технічних культур.

Станом на кінець травня 2022 року сільгоспвиробниками району завершено посів ранніх зернових на площі 5,1 тис. га. Окрім цього, завершено посів цукрових буряків на площі 4,7 тис. га, картоплі – 0,3 тис. га та кукурудзи на зерно – 18,6 тис. га. Також на даний час засіяно більше половини прогнозованих площ соняшнику - 6,3 тис. га та сої - 12.7 тис. га.

Незважаючи на усі складнощі, аграрії району оптимістично налаштовані щодо майбутнього урожаю в розрізі усіх сільськогосподарських культур. На даний час сільськогосподарськими підприємствами Золочівщини уже розпочато підготовку до проведення жнивного комплексу робіт. Зокрема, проводять ремонт зернозбиральної техніки та укладаються попередні угоди на постачання паливно-мастильних матеріалів.