На Львівщині урочисто відзначили День Європи

Дата: 21.05.2022 12:30

Сьогодні біля Львівської ОВА відбулися урочисті до Дня Європи, щороку відзначають 21 травня.

Під виконання піаністкою Львівської національної філармонії Оксани Рапіти на фортепіано гімну Європи тринадцятирічний переселенець з Харкова Кирило підняв прапор Європейського Союзу. Після чого під виконання музиканткою Державного гімну України восьмирічний Ілля зі Львова підняв прапор України.

«Сьогодні ми є європейцями, ми пройшли тест на зрілість, ми довели, що варті бути членом Європейського співтовариства, членом великої родини. Гірко визнавати, що ціна такого досягнення надто великою, ціна тисячі людських життів, зруйнованих міст, втрачених долів, розірваних шрапнеллю мрій. Ми відбудуємо, відновлюємо, та життя не повернемо, ці жертви мають бути постійним нагадуванням для тих, хто ще не сумнівається як це називається режим смерті і терору росії, як слід відноситися до чорної та гнильної системи, що метастазами намагалися посіяти страх у всьому світі, та розбилися про незламність народу квітучої України», - сказав Максим Козицький.

У заході взяли участь керівництво Львівської ОВА, представники дипломатичних представництв низки європейських країн, які зараз розміщуються у Львові, міському та обласному раді, державі Львівщини, громадськості, українському та іноземному ЗМІ.

Проведення заходу перервав сигнал повітряної тривоги, тож присутніх закликали пройти в укриття.Фото без опису