Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня Героїв

Дата: 23.05.2022 10:22

У цей день ми згадуємо і вшановуємо пам'ять тих, хто поклав своє життя за незалежність України, хто боровся і бореться за нашу свободу сьогодні, хто обороняє ціною власного життя українську землю.

Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, воїнів УПА, а сьогодні – Героїв Небесної Сотні та воїнів теперішньої російсько-української війни – Україна здобула і відстоює віками омріяну Незалежність.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Вічна слава всім, хто став на захист України!

Вічна пам`ять всім, хто віддав життя за нашу державу!

Слава Україні! Героям Слава!